Ернст-Фрідріх Гермар та його спадщина сучасній зоологічній науці (Шидловський І. В. Ернст-Фрідріх Гермар і його спадщина сучасній зоологічній науці / І. В. Шидловський // Вісник Львівського ун-ту. Сер. біол. – 2009. – Вип. 51. – С. 132–138).

Колекція комах Ернста-Фрідриха Гермара

(з фондів Зоологічного музею ЛНУ ім. Івана Франка)
Зображення, що дозволяють плавно змінювати масштаб, широко використовуються в інтернет мережі для показу фотографій великого розміру та високої роздільної здатності. Ця сторінка використовує подібний принцип для відкриття вільного доступу до фотографій історично важливих колекцій комах.

Зображені тут колекції належать Е.-Ф. Гермару і зберігаються в Зоологічному музеї імені Бенедикта Дибовського. Колекція розташована в десяти коробках та містить 1288 + 2970 зразків, що відносяться до 1830 видів. Більшість зразків були зібрані і визначені Е.-Ф. Гермаром, проте багато наукових назв, що занотовані на етикетках в цій колекції, були офіційно опубліковані його наступниками, Е. Ташенбергом та В. Сігноре. Зображення подані нижче, приєднані до фотографій з високою роздільною здатністю, де окремі зразки комах можна розглядати в деталях.
Усі зображення являються власністю Зоологічного музею імені Бенедикта Дибовского. Будь-ласка, зв’яжіться зі співробітниками музею по електронній пошті: zoomus@franko.lviv.ua із запитаннями, коментарями і пропозиціями. Оригінальні фотографії з високою роздільною здатністю були створені Олександром Головачовим (www.holovachov.com и www.practicalnaturephotography.com). Сторінка створена за допомогою безкоштовної версії Zoomify Express (www.zoomify.com / default.htm).