Гудима Юрій Володимирович

Закінчив історичний факультетт Львівського державого університету імені Івана Франка (1993), аспірантуру (1999). 1987–89 військовослужбовець; 1985 лаборант відділу Львівської картинної галереї “Музей-заповідник “Олеський замок”, 1993–2001 науковий працівник, завідувач відділу “Музей найдавніших пам’яток Львова” Львівської картинної галереї (тепер Львівська галерея мистецтв); асистент кафедри давньої історії України та спеціальних історичних дисциплін, кафедри новітньої історії України Львівського національного університету імені Івана Франка, завідувач Музею історії Університету (з 2001)
Наукові інтереси: історична географія Галицько-Волинського князівства, історичне краєзнавство, львовознавство, музеєзнавство
Публікації: “Львівському національному університету імені Івана Франка – 350 років. Ювілей і музей”, Енциклопедія Львова. Т. ІV (статті: “Лев” – С. 35–36, “Музей історії Львівського національного університету імені Івана Франка”), “До питання найдавнішого заселення території сучасного Львова” (у спіавторстві)
Відзнаки: Грамота ректора Львівського національного університету імені Івана Франка “за багаторічну сумлінну працю та вагомі здобутки у професійній діяльності”

Матвієнко Галина Олександрівна

Кандидат історичних наук, архівіст, магістр архівознавства,зберігач музейних фондів. Закінчила історичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка за спеціалізацією архівознавство (2009), аспірантуру (2012), захистила кандидатську дисертацію (2012) на тему «Теологічний факультет Львівського університету (1869–1918)». Учасниця міжнародних програм та наукових стажувань у Республіці Польща
Наукові інтереси: історія Львівського університету, теологічних студій, історія Церкви, історія Львова
Публікації: “Студенти теологічного факультету Львівського університету: національна та конфесійна приналежність і соціальний склад у 1870–1917 рр.”, “Викладачі церковної історії Львівського університету у другій половині ХІХ ст.: їх освітній та науковий рівень”, “Викладачі-українці теологічного факультету Львівського університету: освіта та кар’єрний ріст”

Рачковська Марія Віталіївна

Навчалася на історичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, отримала диплом за фахом історика, викладача історії, 2000 – 2011 рр. – працювала вчителем історії у СЗШ № 44 м. Львова, з 2011р. – по сьогодні працюю на посаді зберігача музейних фондів в Музеї історії Львівського національного університету імені Івана Франка
Іноземні мови: польська мова – розмовний рівень
Додаткові відомості: знання ПК